«

»

Maj 17

„Mieszkańcy łąki” – zajęcia otwarte dla rodziców

16 maja 2018r. w grupie IV odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Ich tematem była łąka i jej mieszkańcy. W ten dzień gościliśmy rodziców, którzy przyszli zobaczyć, jak pracują i bawią się ich pociechy. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w zajęciach, chcąc pokazać rodzicom, jaką mają wiedzę i ile potrafią. Dużą atrakcją dla nich była prezentacja zdjęć zwierząt i charakterystyka ich wyglądu. Wszystkie przedszkolaki prawidłowo wymieniały znanych mieszkańców łąki: motyla, biedronkę, ślimaka, pszczołę, żabę i wiele innych. Na zakończenie zajęć, dzieci i ich rodzice wykonali piękną, wiosenną łąkę i zatańczyli przy piosence „My jesteśmy owadami”. Przyjemnie było obserwować zadowolone miny rodziców i ich pociech. Było bardzo miło i sympatycznie, niektórym wcale nie chciało się wychodzić z przedszkola.

Dziękujemy rodzicom za liczne przybycie do naszej grupy, dziękujemy za zainteresowanie i docenienie tego, co robimy w przedszkolu.