«

»

Maj 10

XIV Przedszkolny Konkurs Recytatorsk „Umiem pięknie recytować”

10 maja 2018r. odbył się w naszym przedszkolu XIV Przedszkolny Konkurs Recytatorski „Umiem pięknie recytować”pt. „Przyroda moim przyjacielem”. Uczestnicy z wielkim zaangażowaniem, choć i z wielką tremą recytowali wybrane przez siebie wiersze. W kategorii 3-4 latków I miejsce zajął Piotrek z grupy I, który recytował wiersz „Wiosna”, II miejsce zajęła Maja z grupy I, która recytowała wiersz „W ogródku”, a III miejsce  – Błażej z grupy III, który recytował wiersz „Praca leśniczego”. W kategorii 5-6 latków I miejsce zajęła Julka K. z grupy VI, która recytowała wiersz „Wiosna”, II miejsce zajęła Gabrysia z grupy II, która recytowała wiersz „Spóźniony słowik” i Sebastian z grupy V, który recytował wiersz „O czym ptaszek śpiewa”, a III miejsce – Pola z grupy IV. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!