«

»

Kwi 13

„Zuzia i przyjaciele”, barwny spektakl na scenie SOK

 12 kwietnia 2018r. dzieci z grupy I, III i V były w SOK-u na spektaklu pt. „Zuzia i przyjaciele”. „Zuzia i przyjaciele” to barwna historia odważnej i szczodrej dziewczynki, która pokazuje różnicę między byciem hojnym a rozrzutnym i pokazuje, na czym polega prawdziwa wartość pieniędzy. Przypomina dzieciom i dorosłym, że warto być samodzielnym, odważnym, ufać przyjaciołom i nie poddawać się, bo nawet z najtrudniejszej sytuacji zawsze jest wyjście. Ten dynamiczny spektakl to jednocześnie koncert wypełniony tańcem i piosenkami. Zaprowadził dzieci na dachy miasta, do cyrkowego namiotu, a nawet w odmęty Czarnej Hańczy. Oprócz obdarzonej wielkim sercem i tryskającej szalonymi pomysłami Zuzi, jej wiernych i szczerych przyjaciół, bandy przebiegłej Ropulii, przedszkolaki spotkały także łakomego suma, muzykalne rybki, nieporadnych opryszków i uczynnych listonoszy. Na scenie przedszkolaki zobaczyły i usłyszały młodych artystów z grup tanecznych Suwalskiego Ośrodka Kultury: Radość, Dance Academy, Dotyk Mini i Fleksik, aktorów Teatru Form Czarno-Białych PLAMA i wokalistów Studia Piosenki Świetlik