«

»

Kwi 09

Audycja muzyczna pt. „Dwa Michały pięknie grały”

9 kwietnia 2018 r. nasze przedszkole po raz kolejny odwiedziła grupa muzyków z Agencji Artystycznej MAT z Olsztyna z audycją muzyczną pt. „Dwa Michały pięknie grały”. Na początku spotkania były popisy przedszkolaków w ramach konkursu wokalnego. Wystąpiły dzieci z grupy VI. Nagrodzeni to: Gaja (I miejsce), Basia (II miejsce) i Ola (III miejsce). W czasie koncertu dzieci zdobyły wiedzę na temat instrumentów dętych, takich jak: flet poprzeczny i puzon oraz niektórych tańców. Wzbogacili wiedzę o nowe pojęcia muzyczne, a przede wszystkim świetnie się bawili występując i oglądając występy koleżanek i kolegów.
Na zakończenie odbył się konkurs wiedzy, w którym wzięli udział: Gabrysia z grupy II, Maja z grupy V i Kuba z grupy IV. Zwyciężczynią została Gabrysia z grupy II. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali uhonorowani nagrodami książkowymi.