8 maja 2026 r. dzieci z grupy „Myszki” uczestniczyły w zajęciach plastyczno-muzycznych inspirowanych muzyką Fryderyka Chopina. Podczas słuchania utworów dzieci malowały wspólnie na dużym arkuszu papieru, wyrażając swoje emocje i odczucia poprzez kolory oraz ruch pędzla. Zajęcia pomagały rozwijać poczucie rytmu, wrażliwość muzyczną, kreatywność oraz umiejętność współpracy w grupie. Wspólna praca sprawiła dzieciom wiele radości i była okazją do twórczej zabawy.
















