«

»

maj 07

Zabawa w sklep

7 maja 2026 r. w grupie „Myszki” odbyły się zajęcia matematyczno-konstrukcyjne, podczas których dzieci uczyły się liczenia poprzez zabawę. Przedszkolaki wcielały się w role klientów i sprzedawców, robiły zakupy w sklepie oraz pobierały „pieniądze” z banku. Środkiem płatniczym były kasztany, co sprawiło dzieciom wiele radości i dodatkowo rozwijało ich wyobraźnię. Po dokonanych zakupach dzieci wykorzystywały wybrane materiały do budowania własnych konstrukcji i kreatywnych prac. Zajęcia rozwijały umiejętności matematyczne, logiczne myślenie, współpracę oraz kreatywność.