«

»

Mar 10

Konkurs plastyczny „Posprzątaj po swoim psie”

9 marca 2018r. odbyło się w Urzędzie Miejskim w Suwałkach wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Posprzątaj po swoim psie” organizowanym przez Straż Miejską w Suwałkach. Laureatów było 24 – przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych oraz wychowankowie ośrodków szkolno-wychowawczych i świetlic terapeutycznych. Cel przedsięwzięcia to promowanie sprzątania po swoich pupilach. W sumie na konkurs napłynęły 173 prace, komisja wyróżniła 24. Prace konkursowe oceniali: Grzegorz Kosiński, Komendant Straży Miejskiej, Jerzy Gałązka, Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki UM Suwałki, Jolanta Strękowska, Zastępca Komendanta Straży Miejskiej, Joanna Sztelmer-Stabińska, Wydział Kultury i Promocji UM Suwałki, Ewelina Kowalczyk, Wydział Oświaty, Wychowania i Sportu UM Suwałki. I miejsce w I grupie – dzieci w wieku od 4 do 6 lat zajęła Pola z grupy IV, która narysowała, jak sprząta po swoim psie- Kropce. W nagrodę otrzymała dyplom i grę planszową. SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!