«

»

Cze 07

XI Mistrzostwa Przedszkolaków w Piłce Nożnej

7 czerwca 2017r. w hali OSiR w Suwałkach rozegrano XI Mistrzostwa Przedszkolaków w Piłce Nożnej, w których wystąpiły drużyny z dziewięciu suwalskich przedszkoli. Tytuł wywalczyła ekipa Przedszkola nr 3, a najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został zawodnik z mistrzowskiej drużyny Jakub Kierejsza. Organizatorami byli: Przedszkole Nr 3, SKS Wigry Suwałki, Akademia Piłkarska Wigry Suwałki oraz OSiR. Oprócz piłkarskich emocji dzieci na profesjonalnym sprzęcie mogły sprawdzić swoje przygotowanie szybkościowe i sprawnościowe. Była też strefa zabaw. Nad bezpieczeństwem małych piłkarzy czuwali studenci ratownictwa medycznego z suwalskiej PWSZ. Naszą placówkę na tej imprezie reprezentowała drużyna chłopców z grupy V. Filip Skupski został najlepszym piłkarzem naszej grupy. GRATULUJEMY!!!

Gratulacje medalistom złożył i puchary wręczył prezes Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki Kamil Makarewicz, którego wspierała dyrektor Przedszkola nr 3.