«

»

Sty 19

Babci i dziadka, przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba

W dniach 17, 18 i 19 stycznia 2018r. w naszym przedszkolu odbyły się szczególne spotkania z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, pełne wzruszeń i łez radości. Przedszkolaki spisali się na medal: pokazali Jasełka, pięknie deklamowali wiersze, tańczyli oraz śpiewali. Każdy z osobna miał swój wkład w przedstawienie. Z oczu dziadków biła duma i wzruszenie, kiedy wsłuchiwali się w wiersze i piosenki śpiewane na ich cześć. Po części artystycznej dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane laurki i prezenty oraz zaprosiły na poczęstunek, przygotowany przez rodziców.
Dziadkowie byli pod ogromnym wrażeniem uroczystości, wkładu pracy ich pociech i nauczycieli. Podczas spotkań panowała wspaniała atmosfera, pełna radości i wdzięczności.