cze 21

Pożegnanie starszaków z grupy V

21 czerwca 2022r. dla jednych jest to zwykły dzień, ale dla nas był on wyjątkowy, uroczysty, radosny, dzień zadumy i niekłamanych wzruszeń, bowiem w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość – „Pożegnanie starszaków” z grupy V. Przedszkolaki pod kierunkiem swoich nauczycielek przygotowały specjalnie na tę okazję występ artystyczny. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały fotoalbumy. Były także życzenia i podziękowania ze strony pani Dyrektor oraz Rodziców, nie zabrakło również łez wzruszenia. Ale tak to już jest, coś musi się skończyć, aby móc wejść w kolejny, nowy etap życia. Po przekazanych życzeniach, upominkach oraz występach małych artystów do wspólnej zabawy zaprosili aktorzy z Teatru „CoNieco” z Białegostoku.

Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie, dzieciom natomiast życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni.