«

»

cze 28

Pożegnanie przedszkola przez dzieci z grupy VI

24 czerwca 2021r. dla jednych był to zwykły dzień, ale dla sześciolatków był on: wyjątkowy, uroczysty, radosny i pełen wzruszeń, ponieważ w tym dniu odbyła się wyjątkowa uroczystość – „Pożegnanie Przedszkola”. Sześciolatki pod kierunkiem swoich nauczycielek przygotowały specjalnie na tę okazję występ artystyczny. Uroczystość rozpoczęła się od poloneza, następnie dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Po występie zostały nagrodzone głośnymi brawami przez zaproszonych gości i Rodziców.  Następnie na pamiątkę tego wydarzenia wychowawczynie wręczyły dzieciom pamiątkowe albumy życząc wszystkim wielu sukcesów w szkole i wspaniałych wakacji. Były także życzenia i podziękowania ze strony Pani Dyrektor. Nie zabrakło również łez wzruszenia. Cztery wspólnie spędzone lata szybko minęły. Dzieci, z maluszków, zagubionych i nieśmiałych, stały się samodzielnymi i odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań. Po części oficjalnej zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia, po czym wszyscy obecni na uroczystości zostali zaproszeni na słodki poczęstunek oraz tort.

Dziękujemy Rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie. Dzieciom natomiast życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole oraz uśmiechu na co dzień.