«

»

Lis 23

Zaproszenie na wystawę online pt. „Mój przyjaciel miś”

Pracownia Działań Kulturalnych serdecznie zaprasza do obejrzenia wystawy online podsumowującej przegląd dziecięcej twórczości plastycznej pt. „Mój przyjaciel miś” skierowany do dzieci w wieku 5-6 lat z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z terenu województwa podlaskiego. Przedmiotem przeglądu było przedstawienie wymyślonej postaci misia, jako najlepszego przyjaciela dzieci. W tym roku do  przeglądu zgłoszono aż 156 prac, czego rezultatem jest niniejsza wystawa.

 

Wystawę można obejrzeć klikając w link: https://youtu.be/_7JlCSQ5XCk oraz na Facebooku Stowarzyszenia KLANZA Oddział Białostocki.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w przeglądzie oraz nauczycielom/rodzicom za pomoc i zaangażowanie w rozwój pasji i talentów dzieci.