Sie 20

Wyprawki dla dzieci na rok szkolny 2019/2020

Wyprawki dla dzieci na rok szkolny 2019/2020:

Wyprawka dla dziecka z grupy 3 – latków (grupa I):

Nauczycielka: Jolanta Staszkiewicz

1. Pościel do spania w worku podpisana
  2. Piżama podpisana
  3. Ubranko na zmianę w woreczku podpisane
  4. Kapcie na zmianę podpisane od spodu
  5. Blok A 4 rysunkowy biały 1 szt.
  6. Blok A 4 rysunkowy kolorowy 1 szt.
  7. Blok A 4 techniczny biały 1 szt.
  8. Blok A 4 techniczny kolorowy 3 szt.
  9. Kredki świecowe firmy  „Bambino”  2 opakowania
  10. Kredki ołówkowe grube 1 opakowanie
  11. Papier biały ksero 1 ryza
  12. Farby plakatowe w tubach 6 szt.
  13. Modelina 1 opakowanie duże
  14. Klej w sztyfcie 3 szt.
  15. Wycinanki małe 1 szt.
  16. Bibuła karbowana (krepina) – 3 szt. – kolory dowolne
  17. Kolorowanka podpisana – 1 szt.
  18. Teczka do prac plastycznych zamykana na gumkę – podpisana
  19. Chusteczki higieniczne (wyciągane) – 3 opakowania
  20. Chusteczki nasączone jednorazowe – 1 opakowanie
  21. Ręcznik mały z zawieszką – podpisany

Wyprawka dla dzieci z grupy 3-4 latków (grupa II):

Aniela Jatowczyc

Urszula Winkiewicz

1. Blok rysunkowy biały A 4  – 1 szt.
  2. Blok rysunkowy biały A3 – 1 szt.
  3. Blok rysunkowy kolorowy A4 – 1 szt.
  4. Blok techniczny biały A 4  – 1 szt.
  5. Blok  techniczny kolorowy A 4 – 1 szt.
  6. Książeczka do kolorowania  – 1 szt.
  7. Ciastolina 1 op. – 4 kolory
  8. Klej w sztyfcie – 4 szt.
  9. Farby plakatowe 4 kolory
  10. Kredki BAMBINO – 3 op.
  11. Papier biały ksero 1 ryza
  12. Ręcznik jednorazowy 2 op. na miesiąc
  13. Chusteczki higieniczne – 1 duże opakowanie
  14. Chusteczki nawilżające – 1 op.
  15. Ubranie na zmianę dla dzieci 3-letnich – podpisane
  16. Kapcie

Wyprawka dla dzieci z grupy 4-latków (grupa III):

Violetta Putra

Aneta Ćwiek

Oprócz tego każdy Rodzic przynosi we wrześniu do przedszkola swojemu dziecku:

1. Chustki higieniczne (wyciągane) – 2 opakowania
  2. Chustki nawilżane – 1 opakowanie
  3. Kolorowanka (podpisana) – 1 szt.
  4. Papier ksero biały – 1 ryza
  5. Ręczniki papierowe – 2 szt./ co miesiąc
  6. Strój gimnastyczny ( koszulka krótki rękaw, krótkie spodenki) w podpisanym worku gimnastycznym
  7. Kapcie

Każdemu dziecku zostaną zamówione podręczniki „Nowa Trampolina czterolatka” z Wyd. „MAC”. Koszt podręczników to 89,00 zł od 1 dziecka. Pieniądze będziecie Państwo wpłacali w terminie od 1 września do 15 września 2019 r. na konto Rady Rodziców.

W tytule wpłaty będzie trzeba wpisać: „wpłata na wyprawkę plastyczną i podręczniki”, podać imię i nazwisko dziecka oraz nazwę grupy (grupa III), do której będzie uczęszczało Państwa dziecko od 1 września.

Wyprawka dla dzieci z grupy 5-latków (grupa IV):

Anna Chomicz

Marzena Sowul

1. Kapcie
  2. Strój gimnastyczny (koszulka, spodenki) w podpisanym worku
  3. Ręczniki papierowe 2 szt. na miesiąc

Pozostałą wyprawkę zakupimy przez internet według potrzeb do zajęć z pieniędzy z konta Rady Rodziców. Na pierwszym zebraniu grupowym (wrzesień) ustalimy kwotę na wyprawkę dla dziecka.

Wyprawka dla dzieci z grupy 5-6-latków (grupa V):

Maria Kropiwnicka

Małgorzata Janusz-Konopelko

Prosimy w czasie wakacji nie kupować swoim dzieciom wyprawki plastycznej na rok szkolny 2019/2020. Wyprawka plastyczna zostanie zamówiona (dla każdego dziecka) w Wydawnictwie „Moje Bambino”. Koszt zamówienia to 70,00 zł od 1 dziecka. Pieniądze będziecie Państwo wpłacali w terminie od 1 września do 15 września 2019 r. na konto Rady Rodziców. W tytule wpłaty będzie trzeba wpisać: „wpłata na wyprawkę plastyczną”, podać imię i nazwisko dziecka oraz nazwę grupy (grupa V), do której będzie uczęszczało Państwa dziecko od 1 września.

Oprócz tego każdy Rodzic przynosi we wrześniu do przedszkola swojemu dziecku:

1. Chustki higieniczne (wyciągane) – 1 opakowanie
  2. Chustki nawilżane – 1 opakowanie
  3. Kolorowanka (podpisana) – 1 szt.
  4. Klej w sztyfcie – 3 szt.
  5. Papier ksero biały – 1 ryza
  6. Ręczniki papierowe – 2 szt./ co miesiąc
  7. Strój gimnastyczny ( koszulka krótki rękaw, krótkie spodenki) w podpisanym worku gimnastycznym
  8. Kapcie na zmianę w podpisanym woreczku

Wyprawka dla dzieci z grupy 6-latków (grupa VI):

Małgorzata Nowikowska

Elżbieta Janusz

1. Kapcie
  2. Strój gimnastyczny (koszulka, spodenki) w podpisanym worku
  3. Chustki higieniczne (wyciągane) –  2 op.
  4. Chustki nawilżane – 1 op.
  5. Papier ksero biały – 1 ryza

Każdemu dziecku zostały zamówione podręczniki „Dzieciaki w akcji” z Wyd. „Nowa Era”. Koszt podręczników to 127,52 zł od 1 dziecka. Pieniądze prosimy wpłacać na konto Rady Rodziców w terminie od 1 września do 15 września 2019r. z wyszczególnieniem imienia i nazwiska dziecka z dopiskiem grupa 6-latków wpłata na podręczniki.

W skład pakietu „Dzieciaki w akcji” wchodzą: Karty pracy, cz. 1-4, Wyprawka, Diagnoza i dodatkowy zeszyt – Popisanki.

Seria „Dzieciaki w akcji” przeznaczona dla 6-latków wspiera wszechstronny rozwój dzieci, łączy nowoczesne rozwiązania z najlepszymi, sprawdzonymi doświadczeniami. Wspiera rozwój dzieci w sferze poznawczej, społecznej i emocjonalnej. Nawiązuje do przyjętego w przedszkolu systemu integracji treści zgodnie ze „sferą najbliższego rozwoju”.