«

»

Lis 15

Spektakl „Wielka przygoda małego misia”

15 listopada 2018r. wszystkie przedszkolaki  obejrzały teatrzyk pt. „Wielka przygoda małego misia” w wykonaniu animatorów ze studia artystyczno-animacyjnego „FANTAZJA” z Białegostoku. Spektakl został wystawiony z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Dnia Pluszowego Misia, który jak co roku będziemy hucznie obchodzić w naszym przedszkolu.

Podczas wyprawy do lasu, którą organizuje miś Bruno, mali przyjaciele przeżywają wiele niesamowitych przygód, spotyka ich również pewna niemiła niespodzianka, ale jak to zwykle w bajkach bywa, wszystko kończy się szczęśliwie. Spektakl „Wielka przygoda małego misia” to nie tylko historia misia Bruno, jest to również opowieść o przyjaźni, akceptacji i tolerancji. Kolorowa scenografia i kostiumy, nieskomplikowany język literacki oraz prosta,  łatwo wpadająca w ucho muzyka – tworzą przyjazny i ciepły klimat przedstawienia.